Trendy na wiosnę

[artykuł nr 2 „z dziennika Brafitterki” z dnia 14.03.2014]

Choć salon Anna moda intima w C.H Forum w Gliwicach znany jest przede wszystkim z brafittingu czyli indywidualnego dopasowania biustonosza, to Klientki pokochały w nim znane i cenione w Polsce i na świecie marki bielizny, które można zakupić lub zamówić w salonie. Właścicielka sklepu oraz Brafitterka pani Anna Kołodziejska, starannie dobiera u producentów kroje i fasony biustonoszy jak też kolorystykę proponowanej na każdy sezon bielizny.

Będąc z wizytą w salonie zadaliśmy kilka pytań dotyczących asortymentu i usługi brafittingu:

Jakich trendów możemy spodziewać się na wiosnę jeśli chodzi o bieliznę?

Wiosną natura budzi się do życia. Również w branży bieliźniarskiej. Wiosną zauważymy w salonie kolekcje z motywem kwiatowym. Choć motyw kwiatowy powraca w kolejnych sezonach i właściwie nigdy nie wychodzi z mody, to tej wiosny Projektantka wiodącej u nas marki bielizny Corin również postawiła na propozycje kwiatowe. Kolorystyka którą proponujemy to: niebieski wpadający w odcień ultramaryny, biel, wanilię, beż i róż oraz czerwień w odcieniu wiśni.

Czego oczekują Klientki przychodzące po biustonosz do Anna moda intima?

Współczesna Kobieta odznacza się wielozadaniowością w życiu i tego samego wymaga od produktów oferowanych w moim salonie. Biustonosz wielozadaniowy to taki który ma rozszerzone zastosowanie działanie, np. biustonosz z ramiączkami, które można przepinać na kilka sposobów, bielizna wzbogacona we właściwości nawilżające czy też wkładane wkładki do powiększania lub wyrównywania asymetrii piersi. Dobry biustonosz musi być wygodny, atrakcyjny, najwyższej jakości, w dobrej cenie i fachowo dobrany a co za tym idzie komfortowy czyli jak druga skóra.

Czy kobiety chętnie korzystają z usługi brafittingu, która jest oferowana przez salon?

Brafitting jest w Anna moda intima usługą, która odróżnia nas od innych sklepów z bielizną. Klientki doceniają naszą staranność w tej usłudze i chętnie umawiają się na indywidualne wizyty z Brafitterką w salonie oraz korzystają z doradztwa. Panie są coraz bardziej świadome tego, że dobrze dopasowany biustonosz to prawdziwy skarb.

Już dziś umów się na Twoją wizytę z Brafitterką w salonie „Anna moda intima”

Brafitterka