Wieści prosto z przymierzalni

[artykuł nr 3 „z dziennika Brafitterki” z dnia 1.02.2015]

Każda Kobieta chce wyglądać pięknie. To podstawowe zdanie od którego lubię zaczynać swoje artykuły. Bo cóż w tym dziwnego? Nic. To jest oczywiste i naturalne dla nas Kobiet. Tak już było, chociażby za czasów Marii Antoniny czyli ba... ponad 200 lat temu, hmm... jak czas szybko leci. Tak jest również dzisiaj i tak też będzie za 100 lat! Chcemy być piękne i już!

Skoro już wspomniałam o Marii Antoninie, to wszystkim jest znana jako Królowa Francji i bardzo elegancka kobieta. To prawda i fakt, że była kobietą, która zwracała uwagę na modę, sama będąc kreatorką mody w tamtych czasach. Ówczesnym domem mody europejskiej był właśnie jej dom czyli pałac w Wersalu. Francja w której żyła, do dziś kojarzy się w świecie z elegancją i szykiem. To z Francji pochodzą wspaniałe koronki używane do produkcji bielizny (w Polsce wielu Producentów korzysta z francuskich materiałów i koronek).

Zatem pamiętajmy, że Królowa Maria Antonina już ponad 200 lat temu, zwracała szczególną uwagę na to co pod suknią. A teraz, przenosząc się do współczesności muszę jako Brafitterka przypomnieć, że od bielizny i dobrze dopasowanego (wręcz dosłownie i w przenośni„skrojonego na miarę”) biustonosza trzeba zacząć nasz wizerunek.

Moja praca jest niemożliwa bez centymetra krawieckiego. Nie da się drugiej Kobiety ocenić „na oko”, nie wierzcie w to. Żadna brafitterka nie ma „miary w oku”. Zatem żeby podkreślić Wasze piękno należy się o to postarać.

Po pierwsze to już jest wielki krok naprzód jeśli Kobieta sama stwierdzi, że z jej biustonoszem jest coś nie tak i trzeba wybrać się do Brafitterki. Ważna uwaga: Z nami kobietami, zawsze jest wszystko w porządku, jeśli coś może być nie tak, to tylko z biustonoszem i wtedy należy go WYMIENIĆ NA NOWY i IDEALNY dla siebie. Trzeba wiedzieć, że przy aktualnym zakupie biustonosza, rozmiar może być inny od rozmiaru stanika kupowanego ostatnim razem. Tak więc rozmiar trzeba weryfikować. Kiedy? Najlepiej zawsze przed zakupem stanika. To jest ważne motto które trzeba pamiętać przed zakupem biustonosza: ZWERYFIKUJ SWÓJ ROZMIAR. Poza tym w przymierzalni poczuj się wygodnie (jak w SPA) i pozwól Brafitterce żeby pozapinała na Tobie biustonosz i podregulowała ramiączka. Poczuj się jak Królowa!

Podsumowując:
1.Zadbaj o siebie i zmień stary biustonosz na nowy.
2.Zweryfikuj swój rozmiar w przymierzalni pod okiem Brafitterki.
3.Pozwól Brafitterce dopasować idealny dla Ciebie biustonosz.
4.Upewnij się, że dany stanik jest dla Ciebie stworzony i...
Gotowe :-)
można go zakupić i cieszyć się swoim nowym wizerunkiem, bo każda z nas jest piękna. Wystarczy tylko zadbać o siebie.
Brafitterka Anna Kołodziejska.

Prywatne konsultacje oraz weryfikacja rozmiaru w Galerii Brafittingu i sklepach „Anna moda intima”.

Brafitterka