Wiosna i nowinki z przymierzalni - u nas brafitting na światowym poziomie i w śląskim stylu

[artykuł nr 4 „z dziennika Brafitterki” z dnia 25.04.2015]

Hm...światowy styl, to oczywiste ale przybliżę. Po pierwsze Galeria Brafittingu w Tarnowskich Górach według Pań przychodzących po biustonosz to sklep wyjątkowy. Tutaj każda Pani jest traktowana wyjątkowo i indywidualnie.

Nie ma tu „masowej obsługi” tylko osobista brafitterka czuwa nad idealnym dopasowaniem biustonosza. Po drugie śląski styl czyli miła swojska atmosfera i ślonsko godka (do kożdego kto tak woli).

Skąd jest Wasza Brafitterka czyli Jo? No dyć ze Ślonska. A jako, że ślonsko ze mnie dziołcha to i po ślonsku chyntnie se poosprawiom z Womi i dopasuja Wom łodpowiedni rozmiar biustonosza.

U mje w przymierzalni nie ma łowijania w bawełna, ino prosto po naszymu się godo ło co idzie. A ło co najczynsciej idzie? A no ło to co by fajnie wyglondać i co by nic nie „wyłaziło” tam kaj nie trza (zarówno na wierchu jak i na spodzie).No i jest na to natychmiastowa sposobność czyli slimfitting (światowy poziom) i nie pytejcie się wkółko czy się ta bielizna nie zwijo albo nie roluje (chodzi o majtki wysoka talia albo koszulki modelujące, które są już założone i mają dobrze się „trzymać” podczas noszenia).

No tuż Wom godom: nie zwijo się, bo bubli nie bydymy Wom sprzedawać, ino momy extra cudne i dobre rzeczy.

Warto mieć we szranku takie szybkie modelowanie naszego ciała i nie szporujcie i nie łodmawiejcie se tego, bo szkoda żebyście tego nie miały w szuflodce no i co najważniejsze: to na sobie.

A światowy poziom? To już potwierdzajom certyfikaty przekazane Waszej Brafitterce (przez najważniejszych expertów w branży bieliźniarskiej) i jej doświadczenie. No ale ło czym tu godać... najważniejszy certyfikat to Waszo opinia. Nie zwlekejcie zbyt długo i przyjdźcie na zakupy do nos.

Czekomy. Brafitterka Ania i dziołszki z „Anna moda intima”.

Brafitterka