Co w trawie piszczy? - brafitting, współczesność, historia, KOBIETA

[artykuł nr 5 „z dziennika Brafitterki” z dnia 17.03.2018]

Dziś 17.03.2018, 4 dni przed kalendarzową wiosną trawa przykryta świeżutkim śniegiem. Temperatura na minusie. Wiosna tak wyczekiwana nie nadchodzi. Jednak da się zauważyć, że w kobiecych głowach, sercach, i wręcz w każdym kawałeczku kobiecego organizmu wiosna JUŻ JEST :)

Panie chodzą radosne i chętnie myślą o nowościach w bieliźnie. Planują też śmiało uzupełnienie swoich szuflad o dobrze znane modele komfortowe. Wszystko to uda się wspaniale pod okiem profesjonalnej brafitterki. Dlatego zapraszam serdecznie do galerii brafittingu Anna w Tarnowskich Górach, przy ul.Ratuszowej 3. Najlepiej już dziś umówić się na spotkanie, w trakcie którego brafitterka poświęci Twoim potrzebom cały czas.

Dla współczesnej kobiety właściwe dopasowanie biustonosza jest sprawą oczywistą, a teoretyczne zasady brafittingu zna niejedna z nas. Jednak większość pań twierdzi, że najważniejsze dla nich jest właśnie spotkanie z osobistą profesjonalną brafitterką - stylistką biustu.

Więc chociaż brafitting to może nic nowego, to wciąż decyzja o wyborze biustonosza jest zbyt ważna, żeby być pozostawioną samej sobie. Poza kobietą przymierzającą stanik w przymierzalni w odpowiednim momencie powinny się zjawić doświadczenie i fachowa wiedza brafitterki. Właśnie dzięki temu odbicie w lustrze i samodzielna decyzja o wyborze biustonosza na podstawie tego „czy ładnie wyglądam” lub czy „stanik jest ładny” będą wspierane przez profesjonalne porady.

Bo brafitterka zna doskonale całą ofertę, wie jak zapewnić wygodę, komfort, nie narażać zdrowia, dobrać krój, styl i materiały z których stanik jest wykonany.

Mamy nową epokę - nazwałabym ją epoką wysokiej świadomości, wyedukowania oraz wirtualnego otoczenia. E-życie? Często tak właśnie jest. Czasy się zmieniają. Ale nadal naturalne jest to, że kobiety chcą spotkania z osobistą stylistką i niezwłocznej, fachowej porady w przymierzalni. Chcą też mieć w swojej osobistej brafitterce bratnią, przyjacielską duszę, której mogą się zwierzyć i zaufać. To właśnie staram się zapewnić kobietom, poszukującym dobrych i cennych wrażeń we współczesnym świecie.

Przecież przyjaźń to największy skarb.

Chociaż od zawsze śnieg jest biały i zimny, a na naszej szerokości geograficznej nawet 17 marca może sypnąć, to kobiety zawsze doceniają ciepło, serdeczność, profesjonalizm, doświadczenie, umiejętności, zamiłowanie i wiedzę. Świat się zmienił i zmienia, ale kobiece oczekiwania co do stylistek ich osobistego wizerunku są niezmienne :)

Zapraszamy Cię więc serdecznie, już dziś umów się na Twoją wiosenną wizytę u Brafitterki w salonie „Anna moda intima”.

Brafitterka